Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular Bölümüne Hoşgeldiniz! Yeni sorulan sorular ve cevaplar eklenmeye devam ediyor.
Sorular

  1. Dekontu Nasıl Yükleyebilirim?
  2. Kredi Kartı ile Ödemede Hata Alıyorum
  3. Nasıl Abone Olabilirim?

1.      Dekontu Nasıl Yükleyebilirim?

Eğer üye olarak alışveriş yaptıysanız, Hesabım > Siparişlerim bölümüne tıklayın. Açılacak olan sayfada yer alan ve siparişinizin isminin yanında bulunan Görüntüle düğmesine tıklayın.

a35
Resim 1: Siparişlerim sayfasında yer alan siparişlerinizin listesi.

Siparişinizin detaylarının yer aldığı bölümü göreceksiniz. Bu bölümde bulunan mavi renkli Dekontu Yükle düğmesine tıklayın.

a45
Resim 2: İlgili siparişinize ait dekontu yüklemeniz için açılan detay sayfa ve dekont yükle düğmesi

a35

Bilgisayarınız/cihazınızdaki dekont görüntüsünü seçin ve yükleye basın. Eğer bize iletmek istediğiniz not(lar) varsa Not bölümüne ekleyebilirsiniz.

a2
Resim 3: Dekontu yüklemeniz ve bize iletmek istediğiniz Notunuzu gireceğiniz ekran.

 

Artık dekontunuz tarafımıza ulaşdı. Mağaza yöneticimiz dekontunuzu inceledikten sonra size onay mesajı gönderecek ve siparişinizi kargolayacaktır.

Eğer üye olmadan alışveriş yapacaksanız, Siparişinizi verdik sonra açılacak olan Siparişiniz Ulaştı sayfasının aşağısına doğru ilerleyin. Aşağıda yer ala mavi renkli Dekontu Yükle düğmesine tıklayın ve dekontunuzu yükleyin. Dekontunuz artık bize ulaştı. Eğer sipariş verdikten sonra, birkaç gün içinde ücreti havale/EFT ile gönderecekseniz, dekontu satis@hukumkitap.com adresine gönderebilirsiniz. E-posta gönderirken Sipariş Numaranızı ve tarihini eklemenizi rica ediyoruz.

a1
Resim 4: Siparişinizi tamamladıktan sonra açılan Sipariş Ulaştı sayfası ve biraz aşağıda yer alan Dekontu Yükle düğmesi

Eğer cep telefonu ya da tablet kullanıyorsanız yukarıdaki adımları takip edin. Dekontu yükle düğmesine tıklayıp, kamerayı seçin. Cihazınızın arka kamerası açılacaktır. Dekontunuzun resmini çekin ve tamama basın. Dekontunuz tarafımıza ulaşmıştır. Mağaza yöneticimiz dekontunuzu inceledikten sonra size onay mesajı gönderecek ve siparişinizi kargolayacaktır.

2.      Kredi Kartı ile Ödemede Hata Alıyorum

Bunun birkaç nedeni olabilir. Bunlar;

  • Telefonunuza gelen şifreyi zamanında girmemeniz ya da yanlış girmeniz halinde,
  • Kart bilgilerinizin eksik ya da yanlış olması durumunda,
  • Kart limitinizin yetersiz olması durumunda siparişiniz onaylanmaz. Eğer yukarıdaki bu aksaklıklar olmuyor fakat kredi kartı ile çekim yapamıyorsanız lütfen bizimle sağ alt köşede yer alan Mesaj Bırakın düğmesine tıklayarak bize nasıl bir sorun ile karşılaştığınızı yazıp, gönderin. Size en kısa süre içerisinde ulaşıp yardımcı olacağız.

3.      Nasıl Abone Olabilirim?

Hüküm dergisine abone olmak için menüde yer alan Abone Ol! Yazısına tıklayın. Açılacak olan sayfada Sepete Ekle düğmesine tıklayın ve ödeme işlemlerini yapın. Artık Hüküm Dergisine abone oldunuz.